Donanım Tedarik ve Konfigürasyonu

İşletmenizin doğru çalışması için doğru donanımın sağlanması şarttır. “Tuzla Bilgisayar”, işinizin sorunsuz ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak için doğru işletim sistemlerine, çevre birimlerine ve ağlara karar vermenize yardımcı oluyor. Ek olarak, yapılandırma birçok işletme kurulumunun ayrılmaz bir parçasıdır. Örneğin, franchising, ağ genelinde görüntüleme ve işlemlerde tutarlılık gerektirir. İster küçük işletme sahibi olun, isterse doğru işletim sistemlerini ve kurulumları arayan büyük bir işletme ağı olun, “Tuzla Bilgisayar” size yardımcı olabilir. Ülke çapındaki işletmelere hizmet veriyoruz, tutarlılık ve sürekli destek için danışmanlık yapıyoruz.

Ağ Bilgisayarları

Ağ kurma, ev içi bilgisayar hizmetimizin ve küçük işletme BT desteğimizin giderek daha önemli bir parçası haline geliyor. Bilgisayar ağları iş dünyasında yeni bir şey değil, ancak her zamankinden daha fazla ev, medya aygıtları ve yazıcılar için kablosuz bağlantıların yanı sıra paylaşılan Internet erişimi gerektiriyor. “Tuzla Bilgisayar“, teknoloji konusunda en bilgili ev kullanıcısını zor durumda bırakabilecek zorlu kablolama sorunlarını çözebilir.

Bir ağ kurulurken bilgisayar güvenliği genellikle göz ardı edilir. “Tuzla Bilgisayar“, yeni bağlanan cihazlarınızın dış tehditlere karşı güvenli olduğundan emin olacaktır. Hem ofis hem de ev ağı cihaz ve yöntemlerini biliyoruz. Herkesin birinci sınıf bilgisayar onarımını hak ettiğini düşünüyoruz ve “Tuzla Bilgisayar” size bunu sağlamak için burada.

Ağınızın kurulumunu, fiziksel yerleşimden donanım gereksinimlerinize (sunucular ve terminaller), kötü amaçlı yazılım bulaşmasıyla mücadele için gerekli güvenlik yazılımlarına kadar tasarlayabiliriz. Bir kablosuz ağ veya kablolu bir ağ kullanıyorsanız, ekibimiz herhangi bir sorunu çözebilir. Çekirdek sunucunuz ve internet arasında bir DMZ’ye ihtiyacınız varsa, durumunuz için bir tane tasarlayabiliriz. Uzak çalışanları ofise bağlamak için sanal bir özel ağa (VPN) ihtiyacınız varsa, uygulamanız için en iyisini seçmenize yardımcı olacağız.

Tuzla Bilgisayar” doğru donanıma sahip olmanın bir işi yapabileceğini veya bozabileceğini biliyor. Donanımınızın doğru yapılandırıldığından ve iş gereksinimlerinize uygun olduğundan emin olmak için çok çalışıyoruz. Bugün bize ulaşın!

BİLGİSAYAR TAMİRİ

Bilgisayarlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Bilgisayarlar azaldığında, ister bir işletme ister bir mesken kullanıcısı olun, bu çok rahatsız edici olabilir. “Tuzla Bilgisayar“, bilgisayar sistemlerinizi tamamen işlevsel hale getirmenin önemini anlıyor ve en iyi bilgisayar onarımını sunmaktan gurur duyuyoruz. Bulunduğunuz yere gelip bilgisayarlarınızın çalışmaya devam etmesini sağlarız.

Tuzla Bilgisayar” en iyi mesken bilgisayar hizmetinin yanı sıra her büyüklükteki şirketlere de iş bilgisayarı hizmeti sunmaktadır. İlgili işletmeler ağımız, bir dizüstü bilgisayar ekranı tamirinden tam bir ofis ağına ve kurulumuna kadar her şeyi gerçekleştirebilir.

Tuzla Bilgisayar” çoğu makinenin tamir ve bakımında deneyimlidir. Ağ sunucularından kişisel bilgisayarlara, masaüstlerinden dizüstü bilgisayarlara ve dizüstü bilgisayar onarımına kadar adware kaldırmaya kadar her şey üzerinde çalışıyoruz.

Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan temel bilgisayar donanımı sorunlarını çözmeye hazırdır. Ayrıca rutin bakım sırasındaki olası sorunları tespit edebilirler. Aşağıdaki gibi önemli donanım onarımları ve yükseltmeleri için “Tuzla Bilgisayar“‘a güvenin:

Anakart değiştirme

Genişleme kartları

Hafıza yükseltmeleri

Yedek donanım

Güç kaynağı değişimi

Optik sürücü tamiri

kablolama

Ağ kurulumu

Klavyeler ve fareler yükseltmeleri

Donanım yükseltmeleri, mevcut bir makinenin işletim sistemlerinin ve yazılımın en güncel sürümleriyle sorunsuz çalışmasını sağlamak için harika bir yoldur.

İşletim Sistemleri Yükseltmeleri

Tuzla Bilgisayar” ne kadar eski veya uzman olursa olsun herhangi bir işletim sisteminde çalışabilir. Makinenizin fonksiyonlarını optimize etmek ve daha hızlı çalışmasına yardımcı olmak için işletim sisteminizi yükseltebilir, dosyalarınızı tarayabiliriz. En yeni Windows sürümüne geçişte sorun yaşıyorsanız, sizin için hızlı ve ucuz bir şekilde yükleyebilir ve optimize edebiliriz. Zor virüs, reklam yazılımı kaldırma ve diğer kötü amaçlı yazılım sorunlarını çözme konusunda uzmanım. Sizi koruyacak güvenli güvenlik duvarları kuruyoruz.

İşletim sistemi kurulumu

İşletim sistemi yükseltmeleri

Kötü amaçlı yazılımları tarar ve tarar

Virüs temizleme

Güvenlik duvarı kurulumu

Diğer güvenlik seçenekleri

Bilgisayar sorunları genellikle işletim sisteminizdeki veya diğer temel programlardaki arızalarla başlar. “Tuzla Bilgisayar” teknolojisi, sizi hızlı bir şekilde yedeklemenizi ve çalıştırmanızı sağlamak için temel işletim sistemi sorunlarını çözme konusunda eğitimli ve deneyimlidir.

Tuzla Bilgisayar” sadece bir donanım uzmanı değildir. Teknisyenlerimiz, bilgisayarınızı daha kullanışlı hale getiren tüm çevresel aygıtlarda bilgilidir. Tüketiciler genellikle bilgisayar kurulumlarını birçok farklı üreticinin çevre birimlerini kullanarak birleştirir. Bu, uyumsuzluk sorunlarına yol açabilir. Kötü yazıcılarla, ölmekte olan monitörlerle, eski kablolarla, kırık ses sistemleriyle veya harici sabit disklerle mücadele ediyorsanız, teknisyenlerimiz hepsini idare etmek için eğitilmiştir.

Tuzla Bilgisayar“, bilgisayarınızın çevre birimi sorununa en iyi, en uygun maliyetli çözümler bulmak için çok çalışıyor.

Yazılım Çatışmaları

Yazılım, bilgisayar performansı söz konusu olduğunda donanım kadar önemlidir. Uzmanlarımız, bilgisayar donanımıyla ilgili sorunları taklit edebilecek yazılım çakışmalarını araştırmak için eğitilmiştir. Ayrıca, dosyalarınızda saklanan kötü amaçlı yazılımları ortaya çıkarmak ve kaldırmak için taramalar gerçekleştiriyoruz.

Kötü amaçlı yazılım sorunları ortadan kalktıktan sonra, “Tuzla Bilgisayar” teknisyenleri tüm yazılım programlarınızın doğru çalışıp çalışmadığını belirler. Çoğu zaman, program dosyaları, özellikle de otomatik olarak güncellendiklerinde bozuluyor. Tüm yazılımlarınızın tasarlandığı gibi çalıştığından emin olarak programlarınızı yüklemenize veya yeniden yüklemenize yardımcı olacağız.

Tuzla Bilgisayar” ayrıca en popüler yazılım programlarının birçoğunda eğitim sağlayabilir. Temel kelime işlem programları, elektronik tablo programları, sunum programları veya masaüstü yayıncılık ve görüntü işleme için daha özel programlar konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, teknisyenlerimiz size nasıl başlayacağınızı göstermekten mutluluk duyacaktır. İleri düzey kullanıcılar bile derinlemesine bilgimizden faydalanabilir.

Tuzla Bilgisayar“, kullanışlı bir bilgisayar sistemine sahip olmanın sadece donanıma bağlı olmadığını bilir. Donanımınızın maksimum potansiyeliyle çalıştığından emin olmak için çok çalışıyoruz. Bugün bize ulaşın!

VERİ KURTARMA VE DEPOLAMA

Tuzla Bilgisayar“, sabit diskin değiştirilmesi de dahil olmak üzere uzman bilgisayar onarımı sunar. Maalesef, çoğu bilgisayar kullanıcısı için, bir sabit sürücünün değiştirilmesi sorunun yalnızca yarısını çözmektedir. Tipik sabit sürücüde depolanan veriler donanımdan çok daha değerli olabilir. Eğer bir işletme iseniz, hayati kayıtların kaybı hızlı bir şekilde gelir kaybına dönüşebilir. Ev kullanıcıları için, aile fotoğrafları veya finansal bilgiler gibi değerli dosyalar anında kaybolabilir. Endişe etmeyin. “Tuzla Bilgisayar” ayrıca hasarlı disk sürücülerinden veri alabilir.

Tuzla Bilgisayar“, kayıp veya bozuk dosyaları kurtarmada uzmandır ve sorunun tekrarlanmasını önlemek için gereksiz veri depolama stratejileri önerebilirler. Makineler arasında veri aktarmanız gerekirse, bu aktarımı sizin için gerçekleştirebilir veya size kendiniz için bir araç verebiliriz.

Tuzla Bilgisayar“, bilgi teknolojisinin tüm alanlarında eğitimli ve deneyimlidir. Bilgisayar ihtiyaçlarınız ve onarımlarınız için bir numaralı tercihiniz olmak için çok çalışıyoruz. Bize ihtiyacın olduğunda hızlı bir telefon görüşmesi yapıyoruz. Bugün bize ulaşın!

Tuzla Bilgisayar” çok sayıda müşteriye hizmet vermesine rağmen, iş sağladığı tüm çalışmalarda dürüstlüğü, karşılanabilirliği ve kaliteyi vurgulayan kişisel bir dokunuşla yürütülüyor. 

Bilgisayar satın almak ya da dürüst bir bilgisayar onarım servisi bulmak, kendi başına bir iştir. Yatırımlarınız için en yüksek getiriyi elde etmek için zor kazanılan paraya yatırım yapmanın önemini anlıyoruz. 

Profesyonel bilgisayar tavsiyesi ve rehberliğine ihtiyaç duyan işinizi veya evinizi bulursanız, “Tuzla Bilgisayar”, bilgisayar sistemleri satış, onarım ve desteği için daha basit ve daha verimli bir yol sunan tek durak noktasıdır.

tuzla bilgisayar tamir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.