SERVİS

HİZMETLERİMİZ

Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan temel bilgisayar donanımı sorunlarını çözmeye hazırdır.

Teknik Servis

Marka Bağımsız Bilgisayar Teknik Servisi Dell, Acer, Hp, Samsung, Asus, Toshiba, Packard Bell, Sony Vaio, Lenovo marka notebookda teknik servis hizmeti, veri kurtarma, sıvı temas temizliği, anakart tamiri, yedek parça temin, arıza tespiti

Uzak Bağlantı

Sorunların tespiti ve çözüm odaklı çalışmalar için zamandan tasarruf yapıyoruz. Basit sorunları uzaktan kalıcı yöntemlerle onarıyor aciliyeti olan işlere zaman tanıyoruz.

Yıllık Bakım Anlaşması

Büyük firmalarda daha çok sayıda bilgisayar bulunduğundan bakımlarının yapılması için bu konuda kurumsal bakım anlaşmaları ile etkili çözümler sunulmaktadır. Devamlı olarak servis çağırmak istemeyenler için yapacakları bu anlaşma daha verimli sonuçlar alınmasını sağlar.

Yerinde Servis

Profesyonel kibar teknisyenlerimiz işinize veya evinize gelmekten mutluluk duyar. Yerinde Düzenli ve Acil Servis sunmaktan mutluluk duyuyoruz

Lisanslı Programlar

Kurumsal firmalarda kullanılacak olan programların lisanslı olması gerekir. Bu konuda özellikle daha verimli ve sorunsuz kullanım için tercih edilen program seçeneklerinin lisanslı olmasına dikkat edilmelidir. Lisanssız olarak programların kullanımı yasak olduğu için lisanslı programların takibi ile yapılan gelişmelerde güncelleme yapılarak daha etkin kullanım imkanı elde edilebilir.

FireWall Kurulumu

Güvenlik duvarı olarak kullanılan Teknik servis diğer yerel ağlar üzerinden yapılacak olan saldırılara karşı koruyan bir duvar görevi görmektedir. Kolayca yapılacak olan kurulumunun profesyonel kişiler tarafından yapılması etkin çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Danışmanlık & Projelendirme

Kurumsal şirketler için yapılacak olan projelendirme işlemi sayesinde daha etkin ve hızlı ağ kullanımı sağlanabilir. Bu konuda uzman olan ekibimiz ile sizlere sunduğumuz yardım sayesinde daha yüksek verim ile çözümler elde edebilirsiniz. Bir şirketin daha hızlı ve üretken olarak çalışmasını sağlamak amacı ile gelişen teknolojinin kullanılması gerekir

Dia Muhasebe Yazılım Destek

Her sektörün ihtiyacını analiz ederek geliştirilen, satıştan satın almaya, muhasebeden finansa, e-ticaretten personel yönetimine kadar tüm çözümler için DİA yazılım kalitesinden yararlanın.